O NAS

EUANGELION (czyt. 'Ełangelion') ze starogreckiego dobra wiadomość, to projekt misyjny, który ma na celu propagowanie dobrej muzyki z dobrym przesłaniem, wszędzie tam gdzie jest to możliwe. Głównym środkiem przekazu naszego projektu jest muzyka, która w polaczeniu z wyrazistymi tekstami odpowiada na nurtujące, wiele osób, pytania. Charakterystyczne rockowe brzmienie i bezkompromisowe teksty z dobrym przesłaniem zachęcają do refleksji, zatrzymania się na chwilę, zastanowienia się nad swoim życiem. Zachęcamy do posluchania naszej twórczości myspace.com oraz kontaktowania się z nami.

Biografia PROJEKTU Oficjalnym początkiem zespołu był pierwszy koncert w Warszawie, który odbył się w styczniu 2000. Od tego czasu zmieniał się skład, zostały wydane dwie płyty demo, a w 2006 roku pierwsza debiutancka płyta. Wydanie płyty zapoczątkowało zmianę brzmienia i charakteru muzyki, co szczególnie można było usłyszeć na koncertach. Większa część nakładu została bezpłatnie rozprowadzona do wielu misji, stowarzyszeń, ośrodków, placówek o charakterze resocjalizacyjnym oraz do większości polskich więzień. Utwór "Bądź Wdzięczny" zdobył pierwsze miejsce na ogólnopolskiej liście Muzyczne Dary, oraz był odtwarzany w wielu rozglosniach na terenie całego kraju. W roku 2009 zespół przekształcił się w projekt misyjny i głównym celem stało sie propagowanie dobrego przekazu i docieranie z nim do róznych środowisk. W grudniu 2010 ukończone zostały prace nad nowym materiałem i wydana została płyta "Moje Życie Ma Sens?". Również dwa utwory z tej płyty zdobyły pierwsze miejsca na ogólnopolskiej liście "Muzyczne DarY"


Można również zakupić nasze utwory i płyty
Każdy zakup naszej muzyki bezpośrednio wspiera produkcję nowego materiału oraz działalność projektu. Każda, choćby najmniejsza ofiara przekazana na konto zespołu będzie wielkim wsparciem naszego projektu.

Kto jest zaangażowany w PROJEKT EUANGELION

Projekt prowadzony jest przez
Artura Sidorenko

Autorem wiekszości tekstów jest
Jacek Konicki

W Projekt angażowani są
profesjonalni muzycy,
którzy uczestniczą w nagrywaniu materiału, jak i koncertach na żywo.Tutaj znajdziesz nasze zdjecia

Opinie

Zobacz opinie osób które zetknęły się z naszą muzyką lub były na naszym koncercie

Copyright by Euangelion